OVER GMS

Gasmeetstation Nederland BV biedt de modernste faciliteiten voor gasmeten en het milieuvriendelijk (ont)gassen van containers. Op de Rotterdamse Maasvlakte hebben wij twee eigen vestigingen, direct naast de grote  containerterminals. Met mobiele units zijn wij tevens actief op inlandterminals en iedere andere gewenste locatie in Nederland, België en Duitsland. Met onze roots in de logistieke dienstverlening doen wij bovendien meer. Wij zijn een containerdepot (ADR), verzorgen wegingen (VGM), behandelen gevaarlijke stoffen, lossingen met adembescherming, regelen wegvervoer en assisteren de Douane en NVWA bij het uitvoeren van hun controles.

MEER DAN GASMETEN ALLEEN

Onze diensten

Op de Rotterdamse Maasvlakte heeft Gasmeetstation twee eigen vestigingen en biedt de modernste faciliteiten voor gasmeten en het milieuvriendelijk  (ont)gassen van containers. Met ruimte om wel 96 containers tegelijkertijd te  ventileren, maakt dit de grootste ontgassingslocatie van Nederland. Nieuw is bovendien dat containers voor het ontgassen driehoog worden gestapeld in  rekken met geïntegreerde ontgasunits. Naast onze werkzaam heden in Nederland zijn wij ook operationeel in België, Frankrijk, Duitsland en Engeland.

Transport

Container voor uithalen een doorleveren naar eindbestemming.

Read More
Gasmeting

Dagelijks worden er door ons een hondertal containers op zowel eigen…

Read More
Ontgassen

Wij ventileren dagelijks honderden containers op de grootste ontgassingslocatie…

Read More
Begassen

Om te voorkomen dat de lading in containers wordt aangetast door schimmels…

Read More
Training & advies

Hoe zorg je ervoor dat het loodspersoneel zich bewust wordt van alle…

Read More
Warehousing

Met ruim 25.000 m 2 loods op de Maasvlakte heeft Gasmeetstation voldoende…

Read More
Douane controle / FYCO

Dagelijks worden er in samenwerking met de Douane diverse FYCO controles…

Read More
Containerdepot

Drive-through gasmeten, opslag (NON) ADR, ontgassen, reefer-plugins,…

Read More
WHY CHOOSE US

Onze voordelen

0

Ontgaslocaties

0

Speciaal geventileerde trailerunits

0

Opslag capaciteit / TEU

0

Vierkante meters warehouse

Thousands of containers arrive in the Port of Rotterdam, everyday. GMS is situated in between the deepsea terminals.

Measurements are done at inland terminals, customer locations or at our own drive-in facility in Rotterdam. Rejected containers are stored for further ventilation at one of our AEO-certified sites.

1.800 TEU storage capacity (ADR/NON ADR), Customs assistance, research, analysis and reporting, crossdocking, fumigation, degassing, unloading with protective gear and fast delivery in specially designed ventilation trailer units.

More than just gas measurements!

vers van de pers

Laatste Nieuws

Meer dan gasmeten alleen! Alles van a tot z geregeld.

Van uithalen vanaf de deepsea terminals, gasmeten, ontgassen tot aan het doorleveren naar eindbestemming.

Neem via e-mail contact met ons op

of per telefoon +31 (0) 88 - 996 4750